O nas

Zawsze modna odzież – noś się na czasie!

Nasza hurtownia, bezpośredni importer i dystrybutor odzieży markowej, proponuje Państwu zakup najwyższej jakości ubrań zgodnych z obowiązującymi trendami. Jeśli poszukujesz produktów, które w tym sezonie gościły na okładkach magazynów modowych, a nie chcesz przy tym wydać wysokich kwot, zapoznaj się z naszym sklepem online.

Działamy na rynku ponad 12 lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku, oferując naszym Klientom modne, a jednocześnie dostępne w atrakcyjnych cenach ubrania, w zamian zyskując ich zadowolenie i satysfakcję. Obie formy sprzedaży – hurt i detal – realizujemy z jednakowym zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, by być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi trendami, śledząc poczynania i rozwój najpopularniejszych producentów modowych.

Dzięki cotygodniowym dostawom możemy zaproponować Państwu ciekawą, zawsze modną kolekcję. Atrakcyjne ceny, aktualny towar i współpraca z najlepszymi markami to cechy, w których wyprzedzamy inne hurtownie i każdy outlet odzieżowy. Stawiamy na najlepsze jakościowo rozwiązania, zgodne z panującymi trendami. Nie oferujemy Państwu odzieży outletowej, dostarczamy najnowsze „wypusty” z aktualnych kolekcji!

Jeśli chcesz kupić modną i dobrą jakościowo odzież – dobrze trafiłeś. Megabrand Shop życzy udanych zakupów!

 

Hurtownia odzieży Megabrand – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie!

Wyznacznikiem naszej hurtowni jest modna odzież w niskich cenach. Oferujemy niepowtarzalną, oryginalną odzież pochodzącą od cenionych producentów znanych w świecie mody. Jako profesjonaliści dostosowujemy się do zachodzących zmian rynkowych i tym samym staramy się, aby nasze kolekcje odzieży były dokładną odpowiedzią na pragnienia naszych klientów. Bazując na aktualnie obowiązujących trendach gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupów. Śledzimy najnowsze trendy na rynku odzieży i pod tym kątem przygotowujemy naszą ofertę.

Zapraszamy!

 

Hurtownia odzieży Megabrand – Twój rzetelny partner w biznesie!

Nasza hurtownia powstała z myślą o ludziach otwartych na współpracę i poszukujących modnej odzieży damskiej i męskiej.  Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, a w naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość i uczciwość. Oferta naszej hurtowni skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Wyróżniają nas nie tylko atrakcyjne ceny i oryginalny towar ale również częste dostawy (co tydzień nowości) co pozwala naszym Klientom tworzyć ciekawą, stale uaktualnianą ofertę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy wspólnie z nami pragną budować swoją pozycję rynkową.

 

Hurtownia odzieży Megabrand – firma z długoletnią tradycją
Nasza firma powstała w 2002 roku, dzięki czemu pozycja na rynku jest ugruntowana i sprawdzona przez wielu Klientów.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem odzieży damskiej, męskiej oraz młodzieżowej.

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prowadzących lub chcących rozpocząć sprzedaż odzieży we własnych sklepach, na aukcjach internetowych, oraz do osób prywatnych na terenie całego kraju, a także za granicą.

UWAGA! Nie sprzedajemy odzieży stokowej – z poprzednich sezonów, zalegających magazyny czy sklepy.

Oferta naszej hurtowni jest wynikiem dużego doświadczenia w branży odzieżowej co ułatwia start w biznesie nowicjuszom a doświadczonym handlowcom zapewnia powodzenie.

Nie zobowiązujemy Klientów do lojalności za pomocą umów, stale dbamy o atrakcyjność by kupujący z przekonaniem wybierał nas na swojego dostawcę.

Darmowa wysyłka

Przy zakupach powyżej 100 zł, towar wysyłamy na nasz koszt

Możliwy zwrot towaru

Jeśli nie jestes zadowolony z otrzymanego towaru, możesz go nam zwrócić

Rabaty

Aktualnie dostępne zniżki na oferowane przez Nas produkty